Логотип Hansgrohe AirPowerAirPower: більше об'єму, більше насолоди

Зручність і ефективність добре уживаються разом. Це довели душі AirPower від hansgrohe. Технологія AirPower буквально насичує краплі води повітрям.

Це дозволяє більш ефективно витрачати воду і робить потік води більш м'яким і легким. Результат відчувається відразу: переливається злива AirPower огортає все тіло і наповнює вас приємними емоціями.

Hansgrohe AirPower: Опис і Переваги


Логотип Hansgrohe QuickCleanQuickClean: захист від вапняних відкладень

Технологія QuickClean для миттєвого видалення забруднень і накипу на змішувачах і душах. Це відбувається завдяки гнучким силіконовим вставкам.

Остерігайтеся підробок: гарантією справжньої якості Hansgrohe є тільки цей логотип QuickClean!

Hansgrohe QuickClean: Опис і Переваги


Логотип Hansgrohe ECO SmartEcoSmart ®: економія води та енергії

Души hansgrohe EcoSmart економлять до 60% води в порівнянні з традиційними моделями. Це допомагає скоротити витрати на воду і енергію і зберегти цінний природний ресурс.Hansgrohe ECO Smart: Опис і Переваги


Логотип Hansgrohe XXL Ефективність XXL: розширюємо межі задоволення

Це неодмінно потрібно спробувати: великоформатне задоволення під душем з типами струменя, що дарують незабутнє блаженство.

Верхні душі Hansgrohe діаметром до 600 мм м'яко огортають водою і дарують справжнє задоволення XXL у ванній кімнаті.

Hansgrohe XXL: Опис і Переваги


Логотип Hansgrohe SelectSelect: задоволення одним натисканням

Многим из нас гораздо проще нажать на кнопку, чем повернуть диск. Инновационная технология Select использовала эту идею в системах управления ручным и верхним душем.

Ее воплощением стала элегантная кнопка: достаточно легкого нажатия, чтобы изменить тип струи или включить воду. Душевые процедуры стали еще приятнее!

Hansgrohe Select: Опис і Переваги