Сантехніка Geberit за рахунок застосованих в ній «розумних» пристроїв дозволить вам економити на енерго- і водоспоживання. Крім технічних новинок, компанія робить упор і на такі складові, як якість використовуваного при виробництві матеріалу і нові можливості для дизайну. Різноманітність використовуваного матеріалу дозволяє вибрати виріб під будь-які запити і товщину гаманця. Вся продукція торгової марки сертифікована і має гарантію виробника.

Чим інсталяція Geberit перевершує системи інших виробників?

З особливо вагомих відмінностей варто наголосити на тому, що інсталяційна система Геберіт повністю автономна і не залежить від інших сантехнічних виробів, будь то раковина або умивальник, унітаз і так далі. Зручність експлуатації, приховування підключень, труб, вентилів, висока швидкість монтажу і якість використовуваних матеріалів вигідно відрізняють продукти цієї компанії від інших фірм, що працюють в цій сфері.

Geberit виготовляє не тільки інсталяції, але і спеціальні кріплення для монтування їх в стіні. Таким чином, компанія намагається не тільки зробити товар, але і допомогти з його експлуатацією, установкою і освоєнням. При заводських перевірках, які проходять всі одиниці товару торгової марки Geberit, виробник використовує кріплення і конструкції свого виробництва. Відповідно, купуючи інсталяційну систему, всі супроводжуючі комплектуючі та кріплення найкраще купувати у того ж виробника.

Інсталяція Geberit гармонійно поєднує в собі великий функціонал, елегантність в дизайні, високоякісну сировину, що використовується при виробництві, раціональність використання і воістину швейцарська якість. Надійність обумовлена ​​матеріалами, задіяними при виготовленні, технологічними новинками, інноваційними рішеннями і підтверджена відповідною документацією.

Сантехнічні вироби, вироблені під торговою маркою Geberit, здатні задовольнити запити навіть найвимогливіших споживачів. А різноманітність дизайну, кольорів і форм виконання дозволять зробити туалетну кімнату дійсно ексклюзивною, елегантною і саме такою, якою б ви її хотіли бачити. Здійсніть ваші найсміливіші мрії з сантехнікою Geberit. Майже сто сорок років успішного існування на ринку сантехнічних виробів, заслужена народна любов і повсюдна популярність - це частина досягнень торгової марки Geberit.