Хоча в усьому світі біде в туалеті є цілком нормальною тенденцією для готелів, в наших квартирах вони зустрічаються як і раніше рідко. В основному їх можна побачити в недавно побудованих сімейних будинках, нових житлових комплексах і елітних апартаментах.

Встановлювати біде в окремій кімнаті не має сенсу, воно повинно стати частиною ванній. І вже якщо влаштовувати біде, то поруч з унітазом - бігати туди-сюди під час проведення гігієнічних процедур нікому не зручно.

З огляду на, що при використанні біде людина сидить обличчям до стіни, потрібно залишити достатньо місця для ніг. Ось біде повинна знаходитися на відстані не менше 60 см від осі унітазу. Якщо є бажання вибрати з ретро-моделей або, навпаки, з деяких конструктивних ліній, віддайте їм перевагу. Рекомендується встановлювати пристрій із закругленими краями.
При облаштуванні ванної кімнати не забудьте про держателя для рушників - якщо він буде у формі ручки, ви можете використовувати його як опору, коли встаєте.

Біде в будинку може служити класичним зливом, а також стане в нагоді при очищенні взуття.

Ціни на підлогове біде починаються від 800 грн. Підвісне біде кріпиться до стіни, ціни, правда, трохи розрізняються залежно від ісполненія.В Загалом, його можна купити за ціною близько 2000 грн.
Проблемою багатьох квартир є брак місця, тому в ванну або туалет біде не вписується. Труднощі також виникають з підключенням до біде гарячої води. Насправді це не проблема. Для швидкого підмивання вистачить температури води, яка тече в звичайних трубах, так що навіть люди з більш чутливим тілом не будуть «страждати». Виріб можна купити в будь-якому магазині сантехнічних аксесуарів.

Більш дорогим рішенням є унітаз з функцією біде. Можна купити спеціальне сидіння для унітазу з вбудованим пристроєм, який з'являється після натискання кнопки. За таке рішення доведеться заплатити от 2000 грн. Ще більш дорогими є туалети, які, крім функції унітазу, пропонують також можливість підмивання гарячою водою і обдувку теплим повітрям. Ціна на ці моделі, в залежності від виду, може піднятися до 30000 грн. Однак така модель може стати в нагоді гостям з обмеженими фізичними можливостями.