Ванна кімната - це місце, де можна розслабитися після важкого робочого дня або знайти бадьорість на весь день. І настрій, з яким людина виходить звідти, залежить від того наскільки вона затишна, комфортна і зручна. А комфорт, в свою чергу, полягає в тому, як обладнано приміщення. Якщо в інтер'єрі ванної кімнати, передбачена установка ванни або душової кабіни, то слід подумати і про меблі. Вона в свою чергу відіграє важливу роль в щоденному побуті.

Меблі дуже різноманітна і включає в себе різні тумбочки, полички, пенали, утримувачі для мила і губок, рушникосушки, дзеркала. Найбільший асортимент її, дає можливість облаштувати і тим самим прикрасити ванну кімнату, роблячи її стильною, сучасною і з індивідуальним дизайном.

В основному стандартний набір включає в себе: умивальник-тумба, пенал, навісну шафу з дзеркалом або без, вішалки і полички різних конфігурацій.

Для зберігання всіляких речей, у ванній, використовують полички і шафки. Вони допоможуть в економії використовуваного простору. Розташувати їх можна на підлозі, підвісити або вбудувати в стіни. Практичним і зручним варіантом на місці дзеркала, буде підвісна модель шафки, на дверцята можна прикріпити дзеркало, яке закриє його повністю. Таким чином, один предмет меблів буде виконувати дві функції, як ємність для зберігання речей і дзеркало.

В інтер'єрі маленької ванної кімнати важливий не метраж, а викликані ним враження. І, якщо розглядаючи його, думки не думають про квадратних метрах - це перемога над невеликим простором. Найчастіше в рішенні таких питань використовують тумбочки або шафки під раковину, різного дизайну навісні полички. Також можуть бути задіяні кути.

Зону вмивання та зону туалету, в суміщеному санвузлі, можна відокремити високим і вузьким секційним шафою, який має висувні ніші. В облаштуванні невеликих ванн будуть непогано виглядати металеві стелажі з висувними контейнерами з дроту.

Вибираючи меблі в ванну, необхідно звернути увагу не тільки на її функціональність і зовнішній вигляд, а ще й матеріал з якого вона виготовлена. Так як постійну підвищену вологість здатний витримати не кожен. Найбільш поширений матеріал - влагоустойчивая деревно-стружкові плити, скорочено ДСП. Він з усіх боків покривається захисним шаром, але найменший відкол або подряпина приведуть до того, що меблі буде швидко виходити з ладу. Вартість його невисока. Ще використовують матеріал, МДФ (деревоволокнистих плит середньої щільності) який також покривають емаллю. Коштує він трохи дорожче. Частенько з ДСП роблять внутрішню обробку, а МДФ використовують у виготовленні окремих елементів різноманітної форми, для меблів у ванну кімнату.

Меблі з дерева у ванній виглядає шикарно, обгрунтовано, але виллється в копієчку, тому що дерево проходить спеціальну обробку і покривається захисним складом. Однак деревина погано переносить вологість і з часом може потемніти.

Метал, як матеріал для виготовлення ванних меблів, відповідає всім умовам якості і добре поєднується з будь-яким видом матеріалу, надаючи їй оригінальність.