Графік роботи:

Будні: 9:30–18:00

 
0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Сталеві ванни Kaldewei (Калдевей)

15 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ ВАНН Kaldewei Saniform Plus

ОСОБЛИВОСТІ МАТЕРІАЛІВ

Kaldewei самостійно виробляє емаль. Тільки так можна забезпечити високі вимоги, що пред'являються до матеріалу при виробництві ванн і піддонів.
Ванни Kaldewei не дряпається при нормальному використанні. Метал, дряпаючи емаль, стирається, а емаль залишається

 1. розкішний теплопровідник, який негайно поглинає тепло з води або навколишнього середовища
 2. оскільки вода остигає, нагріта сталь повертає їй тепло випробування показали, що ділянки ванни вище поверхні води, наприклад, під головою, нагрітий і в цьому відношенні немає різниці з акрилом
 3. 90% тепла з води йде через її поверхню, незалежно від матеріалу ванни, тому вода остигає однаковий в сталевих, в акрилових і в чавунних ваннах
 4. При використанні сталевої емалі Kaldewei 3,5 мм з ефектом самоочищення, вода на гладкій, твердо-скляної поверхні збирається в краплі, захоплюючи при цьому практично всі частинки бруду і можливих відкладень
 5. Матеріал товщиною 3,5 мм гарантує найвищу стабільність
 6. Твердість сталевий емалі Kaldewei 3,5 мм значно вище, ніж у акрилу (за шкалою Мооса). Сталева емаль Kaldewei 3,5 мм без проблем проходить «Випробування на міцність» згідно DIN ISO 4532.
 7. Сталева ванна Kaldewei з емаллю 3,5 мм має такі ж властивості, як і в разі душових перегородок (з натурального скла), кахлю і кераміки, так що вся ванна виглядає, як виконана з однорідного матеріалу.
 8. Термін служби емалі у ванн Kaldewei надзвичайно довгий: декоративне покриття святині «Три Мудрих Короля» в Кельнському Кафедральному Соборі (600 рік н.е.) виконано з емалі і до сих пір в хорошому стані.
 9. Колірна ефективність (блиск і структура) і колориметрия (зміна кольору через різних світлових ефектів) поверхні із сталевої емалі Kaldewei 3,5 мм узгоджується з відповідними показниками керамічної глазурованої плитки.
 10. Емаль ванни Калдевей 3,5 мм володіє світлостійкістю і УФ-стійкістю і не вицвітає. Сталева ванна Kaldewei Saniform Plus 170x70 володіє кислотостойкостью згідно DIN ISO 2722, Клас AA (найвищий показник)
 11. Сталева емаль ванни Kaldewei 3,5 мм стійка до впливу всіх косметичних і медичних добавок, а також духів, які переносяться в ванну з шкірного покриву або частин тіла (наприклад, барвники для волосся).
 12. Тліючі або гарячі предмети не залишають на сталевий емалі Kaldewei 3,5 мм ніяких плям або слідів (наприклад, сигарети або свічки)
 13. Ванна сталева Kaldewei Saniform Plus 3,5 мм не заряджається статичною електрикою.
 14. Ванни Kaldewei Saniform Plus 3,5 мм виключають виникнення пилу сухого бруду
 15. На молекулярному рівні хімічно з'єднані сталь і емаль можна розділити механічно

ВІД УСТАНОВКИ ДО УТИЛІЗАЦІЇ

 1. Коливання температури призводять лише до незначного розширення матеріалу і не викликають пошкоджень (протікання) при роз'єднанні швів між ванною і стіною, як у акрилу, немає тріщин на емалі, властивих чавунним ваннам після небагатьох років експлуатації
 2. До сталевий емалі Kaldewei 3,5 мм добре пристає еластична замазка для закладення щілин, не вимагаючи при цьому попередньої підготовки поверхні.
 3. Пошкодження емалі можуть бути легко відновлені за допомогою спеціальних ремонтних комплектів
 4. При правильній установці вироби швидко і легко замінюються

ГАРАНТІЯ Калдевей, ТЕРМІН СЛУЖБИ І БЕЗПЕКА

 1. 30-річна гарантія, відповідно до гарантійним паспортом, на все ванни і душові піддони Kaldewei з товщиною емалі 3,5 мм. Термін служби - мінімум 30 років (див. Гарантійний талон).
 2. При належному догляді (протирати насухо для запобігання вапняних відкладень) ванна або душовою піддон із сталевого емалі Kaldewei 3,5 мм навіть після використання протягом десятиліть виглядають, як в перший день.
Вгору