Графік роботи:

Будні: 9:30–18:00

 
0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Арматура для унітазу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Купити запірну арматуру для унітазу в Україні.

Довговічна та безперебійна робота унітазу забезпечується відповідними механізмами, пристроями всередині. І найважливішим елементом є арматура у зливний бачок. Обладнання потребує регулярного технічного обслуговування, ремонту та заміни. Крім того, від правильної роботи цього елемента залежить і те, наскільки добре працює система зливу.

Купити арматуру для бачка унітазу в Києві або з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Sanexpert. У каталозі представлений вибір надійної та довговічної сантехніки за демократичною вартістю.

Що таке арматура для бачків унітазу та з чого вона складається?

Незалежно від моделі сантехніки, його будови та конструкції подачі води, необхідно мати надійну арматуру в унітаз. Головне завдання апарату в тому, щоб забезпечити подачу води та припинити це, як тільки вона досягне потрібного рівня. Крім того, вона виводить воду в стік для очищення - робить це у правильній кількості та з певним натиском. Якщо пристрій ламається, це створить проблеми.

Арматура для зливного бачка унітазу складається з кількох елементів:

  • Важіль, який виводиться наверх сантехніки, та забезпечує подачу води у стік. Завдяки кульовому крану конструкція підключається до водопроводу.
  • Поплавець знаходиться всередині і регулює рівень води, що надходить. У пристрої він спицею з'єднаний з механізмом виведення.
  • Зливний елемент є сифоном закритого типу, який з'єднується з герметизуючою гумовою прокладкою.

Залежно від того, яку арматуру купити в бачок унітазу, змінюється і принцип роботи виробу. Раніше надавали перевагу підвісним системам, але зараз попитом користуються зливні системи, які монтуються на поверхню.

Купити арматуру зливного бачка унітазу: види та особливості

Є два види зливної арматури для бачка унітазу – витяжна та натискна, кожна з яких відрізняється параметрами та підходить для певних конструкцій сантехніки.

Витяжна або штокова модель була поширена за радянських часів, але й сьогодні випускають оригінальну сантехніку з подібною системою. У такій конструкції робота ґрунтується на русі штока – коли його рукою піднімають, то все зливається. Приводиться в дію за допомогою мотузочки чи сучасного клапана. Купити арматуру для унітазу такого типу потрібно, якщо сантехніка вже має таку конструкцію.

Натискна - це найпопулярніший варіант. Працює за допомогою кнопки. Буває у двох форматах: з однією цільною кнопкою або розділеною на дві кнопки. Перший варіант зливає всю воду з бака, а другий дозволяє злити лише частину. При одночасному натисканні обидві кнопки зливається все.

Є й запірна арматура унітазу. Коли власник натискає на кнопку, то водяний потік ллється в злив (до повного зливу), а ще при одному натисканні - зупиняється.

Поломки зливної системи для бачка унітазу та способи їх уникнути

Часті поломки пов'язані з неякісною водою, що протікає мембраною або поплавком, що не працює. Кожен елемент конструкції може вийти з ладу, але не завжди необхідно замінювати його повністю, а достатньо відремонтувати поломку. Але раз на три-чотири роки необхідно замінювати всю конструкцію зливу, щоб уникнути зношування. Якщо вода в будинку має багато домішок, жовтуватого кольору, змінювати систему потрібно частіше.

Більшість проблем можна усунути своїми руками. Достатньо буде почистити забруднені елементи, замінити зламані деталі або прокладку, що протікає. Якщо поломка серйозніша, то можна оцінити проблеми з майстром.

Іноді протікання виникають через неправильне встановлення. Це трапляється в тому випадку, якщо виріб новий та його тільки підключили без допомоги фахівця.

Жовта, з іржею або забруднена вода забиває елементи пристрою та прискорює зношування. Навіть якщо купити зливну систему для унітазу нову, то при твердій воді або наявності домішок, виріб втрачає працездатність через два-три місяці. Щоб уникнути цього, необхідно періодично очищати техніку або поставити фільтри. Помітити проблеми можна з того, наскільки чиста рідина зливається, чи залишаються розлучення на поверхні, і навіть рекомендовано разів у півроку з майстром чи самостійно візуально оцінювати стан бака.

Що робити, щоб зменшити поломки? Купити арматуру для зливного бачка у Києві від перевіреного та професійного бренду. Якщо вибрати виріб у спеціалізованому інтернет-магазині Sanexpert, то поломок або зношування не варто очікувати найближчим часом, за умови правильної експлуатації.

Де купити у Києві арматуру для зливного бачка?

Інтернет-магазин Sanexpert пропонує купити арматуру зливного бачка в Києві або з доставкою по Україні. В онлайн-каталозі представлений вибір якісних та надійних пристроїв. Товари виробляють досвідчені компанії та світові бренди, а ми пропонуємо сертифіковані вироби та гарантію на сантехніку.

Ціна арматури для зливного бачка низька та демократична, а в каталозі можна вибрати відповідні товари під характеристики сантехніки. Консультанти на сайті також готові допомогти у виборі товарів та оформленні замовлення.

Доставка покупки виконується протягом двох-трьох днів по країні. Оплата також відбувається після отримання або в інший зручний спосіб на вибір покупця.

Sanexpert - це спеціалізований інтернет-магазин з продажу високоякісних та довговічних товарів для домашньої сантехніки.

Вгору