Графік роботи:

Будні: 9:30–18:00

 
0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Мийки гранітні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Все частіше у побуті зустрічається гранітна кухонна мийка. Цей елемент сантехніки витончено вписується в будь-який інтер'єр, а завдяки міцності матеріалу, з якого виготовлена ​​чаша, слугує дуже довго.

Чому варто купити гранітну мийку в Києві

Гранітна мийка для кухні, на відміну від раковин з інших матеріалів, має низку характеристик, що роблять її такою затребуваною серед клієнтів:

  • Міцність. Головний козир, завдяки якому граніт заслужив своє почесне місце на ринку. У той же час варто попередити, що при падінні в раковину керамічного посуду останній гарантовано розіб'ється, чого не можна сказати, наприклад, про мийку з жерсті, де є шанс, що дно чаші пружинить і тарілка може зберегти цілість.
  • Термостійкість. За деякими даними мийка з граніту для кухні здатна витримувати температуру до 3000 градусів цельсію, не кажучи вже про окропу 100 градусів. Також їй не страшні перепади від дуже гарячого до дуже холодного.
  • Безшумність. На відміну від раковини з чавуну або жерсті, мийки гранітні кухонні не видають гуркоту при попаданні струменя.
  • Стійкість до вицвітання. З роками відтінок граніту не змінюється, чим би на нього не вплинули. Крім цього, він не вбирає пігменти від продуктів харчування, таких як буряк чи харчові барвники.
  • Нешкідливість. Камінь повністю екологічно чистий і виділяє в довкілля токсичних сполук.
  • Хімічна інертність. Мийка гранітна для кухні при контакті з водою не розчиняється і не вступає в контакт з хімікатами навіть найагресивнішими. До того ж граніт не має запаху.
  • Діелектричність. Раковина не проводить струму, тому безпечна при контакті з оголеними проводами.

Окрім натуральних, нерідко можна купити гранітні мийкив Україні зі штучного каменю. Сировиною для виробництва вищезгаданих моделей служить суміш композиту або кварцу і смол, а результат, що вийшов, нічим не поступається природній копалині.

Сантехніка, основу якої складає кварц, покривається речовиною під назвою гелькоут. Він захищає поверхню гранітних мийок для кухні від пошкоджень та подряпин, надаючи продукту гладкості, приємної на дотик. До речі, якщо покупець захоче придбати мийку з мармуру, то необхідно врахувати, що цей природний мінерал руйнується під дією кислот, тому доведеться бути обережним із речовинами, що чистять.

Як правильно підібрати мийки для кухні.

Щоб купити гранітну мийку для кухні і в майбутньому не шкодувати про вибір, бажано заздалегідь визначитися з характеристиками, на які варто звертати увагу:

  • форма;
  • розмір;
  • тип монтажу;
  • колір;
  • наявність додаткових крил та чаш.

За формою гранітна мийка на кухню може бути: круглим, овальним, кутовим, прямокутним, нестандартним. Прямокутні, у тому числі квадратні раковини, по праву можна віднести до класичного стилю. Вони обмежують розбризкування крапель і вважаються найбільш місткими при своїх габаритах, на відміну від круглих та овальних. Купити гранітне мийку в Україні нестандартної форми має сенс, якщо дозволяють розміри кухні. Оптимальним рішенням для приміщень з малою квадратурою є кутова раковина, що займає мінімум місця щодо об'ємної місткості.

Щодо розміру, то загалом мийки на кухню гранітні можуть бути більшими або маленькими. Об'ємні екземпляри просторі та зручні в експлуатації, особливо коли потрібно вимити велику кількість посуду. Завширшки така раковина може досягати більше метра, тому монтувати її бажано в кухнях з великою площею. Маленькі чаші добре виглядають в аналогічних кухнях, де важливим є кожен сантиметр.

За типом монтажу мийка для кухні гранітна може бути:

  • врізний,
  • накладний,
  • підвісний,
  • підлоговий.

Врізна встановлюється в стільницю, тому при підключенні вимагає додаткових маніпуляцій у вимірах, вирізанні необхідного отвору в меблів та підведенні комунікацій. Накладна монтується на поверхню меблів та обкладається з боків бортами. Підвісна кухонна мийка з граніту важить досить багато, тому для її розміщення потрібно підібрати міцну ділянку стіни, здатну витримати подібну тяжкість. Підлогові варіанти розміщуються на постаменті, всередині якого ховається сифон. Тому такі раковини добре виглядають у кухнях із витонченим дизайном.

Крім того, раковина може мати дві чаші, що актуально в установах, що вимагають миття великої кількості посуду. Це можуть бути заклади громадського харчування чи лабораторії. Замість другої чаші в конструкції іноді передбачений додатковий відсік для складання вимитих продуктів або посуду. Також збоку від чаші може бути крило – майданчик для зберігання вимитого начиння та столових приладів. Її поверхня найчастіше ребриста або шорстка для запобігання ковзанню. Ну, а щодо кольору – то це вже на розсуд покупця.

Наш інтернет-магазин Sanexpert реалізує продукцію від перевірених постачальників не лише в межах Києва, а й усієї України. Замовити товар можна на сайті, оформивши доставку в один клік. Наша головна мета – задоволені клієнти та позитивні відгуки.

Вгору