Кількість
|
Вартість
|
||
|
Раковини з тумбою у ванній кімнаті: практичний вибір сантехніки.
Умивальник у ванній кімнаті – обладнання, що значно спрощує проведення гігієнічних процедур. Невелика чаша, доповнена змішувачем, дозволяє швидко вимити руки, вмити обличчя або виконати інші дії, які потребують швидкого доступу до води. На жаль, ванні кімнати в сучасних квартирах часто мають невеликі габарити і їх власникам доводиться вибирати, що встановити краще - раковину або меблі для організації зберігання ванних приладів та побутової хімії. Пропонуємо позбавитися від складнощів вибору та купити раковину з тумбою у ванну.
Умивальники з тумбою у ванну: види
У продажу є чимало варіантів меблів, доповнених сантехнічним приладом. Але всі ці рукомийники можна поділити на 3 основні групи:
- підлогові моделі;
- кутові тумби;
- підвісні меблі.
Підлогова тумба з раковиною у ванну - найпопулярніший і затребуваний споживачами варіант. Він не створює складнощів у встановленні, дозволяє в будь-який момент зробити перестановку, витримує великі механічні навантаження. Представлено таку продукцію у величезному розмаїтті розмірів та дизайнерських рішень.
Чому багато власників житла, вибираючи, яку купити раковину у ванну з тумбою, відмовляються від моделей для підлоги? Основний недолік такого обладнання – його габарити. Підлогові моделі досить громіздкі і потребують вільного місця для розміщення. Але цей мінус сповна нівелюється безліччю переваг. Одне з них – чудова місткість меблів. Усередині можна розмістити не тільки побутову хімію, косметику, ванну, але і чисті рушники, халати та ін.
Яку купити раковину з тумбочкою у ванну? Серед моделей моделей є різні пропозиції - з ніжками і без них, з різним внутрішнім наповненням, різних форм.
Кутова раковина з тумбою у ванну
Кутовий умивальник з тумбочкою у ванну – компактне та функціональне рішення для санвузлів різного типу, але найчастіше таке обладнання вибирають власники невеликих за площею санітарно-гігієнічних приміщень. Встановити конструкцію можна в будь-якому вільному куті ванної кімнати, вона не захаращує простір, при цьому дозволяє зберігати необхідне приладдя далеко від поглядів. У продажу кутові тумби представлені підлоговими та підвісними моделями.
Підвісний рукомийник з тумбою
Підвісна раковина у ванну з тумбою – елегантне та практичне рішення. Такі меблі не мають ніжок і встановлюються безпосередньо на стіну за допомогою спеціальної інсталяції. Підвісні конструкції мають ряд переваг:
- виглядають дуже стильно;
- спрощують збирання під меблями;
- не займають багато місця.
До мінусів підвісних тумб можна віднести їх невеликий внутрішній об'єм. Але якщо ви не плануєте зберігати в ящику велику кількість приладдя, підвісна раковина з тумбочкою у ванну кімнату стане оптимальним рішенням.
Який купити умивальник у ванну з тумбою: вибираємо за кольором
У продажу сьогодні представлена ••сантехніка різних кольорів. Це не тільки біла класика, а й:
- стильні чорні рукомийники;
- яскраві дизайнерські рішення;
- елегантні вироби під камінь.
Відрізнятися може колір тумби. До затребуваних забарвлень відносяться білий, венге, чорний, під натуральне дерево. Білий умивальник у ванну з тумбою більше підійде для невеликих просторів – він візуально розширює площу, робить її вільнішою. Як варіант можете розглянути вироби бежевих та кремових тонів.
Темні тумби (чорні, венге) ідеальний вибір для просторих санвузлів. Такі меблі стануть яскравим акцентом інтер'єру.
Тумбочки під дерево універсальні і підходять для облаштування будь-яких приміщень.
Як вибрати умивальник з тумбою у ванну кімнату за розміром
Перш ніж купити умивальник з тумбою у ванну кімнату слід розрахувати розміри меблів. Важливо, щоб тумба не заважала вільно переміщатися приміщенням, не перевантажувала його. Зверніть увагу на спосіб відкриття дверцят – для розпашних варіантів потрібна наявність вільного місця перед меблями. У продажу зустрічаються вироби із різними габаритами. Найбільшим попитом користуються такі:
- 50 см – невеликі тумбочки з полицями всередині, які підходять для встановлення в приміщеннях різної площі;
- 55 см – такі меблі дозволяють заощадити займане місце, при цьому – має широкі функціональні можливості;
- 60-70 см - підходять для невеликих за площею просторів і вміщують досить велику кількість приладдя;
- 80 см – великі тумби з відмінною місткістю, але найбільше підходять для просторих ванних.