Графік роботи:

Будні: 9:30–18:00

 
0
Мій кошик
Каталог
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Дренажні канали

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Дренажний канал для душу: види пристроїв

Дренажна система для душу дозволяє позбутися меж, раніше обов'язкових при облаштуванні зони гігієни. Функціональні дренажні канали та трапи дають можливість реалізувати навіть найнестандартніші ідеї та організувати душ у будь-якій частині приміщення. Вони виконують таку роль – служать відведенню стічних вод із зони душу в каналізацію. Залежно від типу обраного стоку відрізнятиметься спосіб його монтажу і, відповідно, можливості готової конструкції.

Дренажні канали для душу найчастіше є вузькими лотками подовженої форми. Вони здатні стати стильним доповненням душової зони, не порушуючи її естетику та лаконічність. Дизайн пластин представлений у продажу у широкому асортименті варіантів. Відрізняються моделі та способом встановлення – деякі з них мають на увазі монтаж у стіну, інші – розміщуються на підлозі.

Дренажний канал для душової приваблює конструкцією, яка завдяки своїй довжині може перекрити всю ширину гігієнічної зони. Таке рішення забезпечує практично миттєве зливання води. Продуктивність пристрою залежить від його висоти – чим вона більша, тим швидше відбувається злив води в каналізацію.

Дренажні системи для душу, виконані у вигляді каналів, мають комплекс безперечних переваг:

  • виглядають максимально естетично;
  • не вимагають руйнування плитки під час встановлення;
  • забезпечують високий рівень гігієнічності душової зони;
  • доступні в широкому розмаїтті варіантів виконання та вартості.

Для виробництва каналів виробники використовують різні матеріали. Вивчити асортименти продукції та підібрати оптимальне рішення для вашого санвузла можна на сайті інтернет-магазину Sanexpert.

Дренажний канал для душу можна купити онлайн

Продаж дренажних систем, каналів та трапів – один із напрямків діяльності компанії Sanexpert. Ми здійснюємо продаж обладнання для гігієнічних зон онлайн - ви легко можете замовити товар, що вас зацікавив, перейшовши на сторінку з ним із загального каталогу сайту. Для покупки заповніть коротку заявку і зв'яжемося з вами для узгодження деталей співробітництва. Для наших клієнтів – доступні ціни на всі види брендової продукції, допомога консультантів магазину у виборі товару, оперативна доставка обладнання у Києві та інші населені пункти України. Створіть свою зону комфорту у ванній кімнаті.

Вгору